Lucrari de inlocuire a conductelor care asigura transportul agentului termic intre centrala termica si cladirea spitalului
Autoritate contractantă: SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA
„Lucrari de inlocuire a conductelor care asigura transportul agentului termic intre centrala termica si cladirea spitalului” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 4, județul București, de către SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA. Bugetul estimat este Max: RON 322,129.27. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 18 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Lucrari de inlocuire a conductelor care asigura transportul agentului termic intre centrala termica si cladirea spitalului
Condiții referitoare la contract
La sediul beneficiarului fara costuri suplimentare, in baza achizitiei finalizate in SEAP. OP la 60 de zile de la data inregistrarii facturii la sediul beneficiarului. Termenul de execuție a lucrărilor 23.10.2026.
Condiții de participare
Conform anunt atasat.
Criterii de atribuire
Preţul cel mai scăzut
Informații suplimentare
In urma primirii ofertelor conform specificatiilor din anuntul atasat, autoritatea contractanta va selecta oferta cu pretul cel mai scazut, dupa care se va initia achizitie directa prin intermediul SEAP. Ofertantul castigator are obligatia sa inscrie oferta in catalogul de produse, pozitia de catalog SEAP publicata de ofertantul castigator va face referire la numarul anuntului de publicitate publicat in baza caruia s-a facut evaluarea.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 322,129.27
- Termen limită
- 18 septembrie 2026 (14 zile rămase)
- Locație
- Sector 4, București
- CPV
- 45231113-0 - Lucrări de înlocuire a conductelor
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546732
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.