BizzLink
Se încarcă...

Lucrari de inlocuire a usilor existente cu usi din tamplarie pvc

Autoritate contractantă: Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti

„Lucrari de inlocuire a usilor existente cu usi din tamplarie pvc” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 47,933.88. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Lucrari de inlocuire a usilor existente cu usi din tamplarie pvc cu geam termoizolant, inclusiv montajul acestora conform caietului de sarcini atasat
Cantitatea prevazuta pentru prezenta achizitie este de 8 bucati de usi exterioare cu doua canturi, precum si repararea unei usi exterioare existente.

SE VA CONSTITUI GARANTIE DE BUNA EXECUTIE IN CUANTUM DE 10%

Condiții referitoare la contract

Plata facturii se va face în termen de 30 de zile de la recepția produselor.

Condiții de participare

Oferta va conține propunere tehnică în conformitate cu caietul de sarcini atașat și propunere financiară. Oferta financiară va fi exprimă în lei fără T.V.A.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut

Informații suplimentare

Ofertele se transmit pe adresa de e-mail: ana-maria.voicu@academiadepolitie.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 47,933.88
Termen limită
08 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
45421131-1 - Instalare de uși
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546319
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.