BizzLink
Se încarcă...

Lucrari de intarire retea pentru alimentarea cu energie electrica utilizatori – Suc Focsani – 4 loturi 2026, jud Vrancea

Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

„Lucrari de intarire retea pentru alimentarea cu energie electrica utilizatori – Suc Focsani – 4 loturi 2026, jud Vrancea” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 155,495.60. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Această licitație s-a încheiat

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 155,495.60
Termen limită
Expirată
Locație
Cluj-Napoca, Cluj
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
21 iulie 2026
Număr anunț
SCN1177744
Tip procedură
Procedura simplificata
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 21 iulie 2026

Renovări & Construcții în Cluj-Napoca

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.