Lucrari de modernizare lift bucatarie - Sediul Central conform Caiet de Sarcini nr. 15474/01.07.2026
Autoritate contractantă: Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov
„Lucrari de modernizare lift bucatarie - Sediul Central conform Caiet de Sarcini nr. 15474/01.07.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Altele, pentru Brașov, județul Brașov, de către Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov. Bugetul estimat este Max: RON 26,644.63. Termenul de depunere a ofertelor a expirat. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Această licitație s-a încheiat
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 26,644.63
- Termen limită
- Expirată
- Locație
- Brașov, Brașov
- Categorie
- Altele
- Publicată pe
- 14 iulie 2026
- Număr anunț
- ADV1539399
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 14 iulie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.