Lucrari de reabilitare a sistemelor de energie termica la Caminele Universitatii "Ovidius" din Constanta
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA
„Lucrari de reabilitare a sistemelor de energie termica la Caminele Universitatii "Ovidius" din Constanta” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Constanța, județul Constanța, de către UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA. Bugetul estimat este Max: RON 180,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform document atasat
Condiții referitoare la contract
Conform document atasat
Condiții de participare
Certificat constatator emis de ONRC, din care să rezulte că ofertantul are înscris obiectul de activitate corespunzător obiectului contractului
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Perioada de valabilitate a ofertei - 90 zile de la data depunerii ofertei.
Ofertele se transmit la adresa de e-mail luminitamihail@univ-ovidius.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 180,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 45332000-3 - Lucrări de instalații de apă și canalizare și de conducte de evacuare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546253
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.