BizzLink
Se încarcă...

LUCRARI DE REABILITARE SI PUNERE IN SIGURANTA BARAJE FILIASI I;FILIASI II SI FILIASI III,ORAS FILIASI ,JUDETUL DOLJ, conform documentatie de atribuire atasata

Autoritate contractantă: ORASUL FILIASI

„LUCRARI DE REABILITARE SI PUNERE IN SIGURANTA BARAJE FILIASI I;FILIASI II SI FILIASI III,ORAS FILIASI ,JUDETUL DOLJ, conform documentatie de atribuire atasata” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Orș. Filiași, județul Dolj, de către ORASUL FILIASI. Bugetul estimat este Max: RON 671,440.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

LUCRARI DE REABILITARE SI PUNERE IN SIGURANTA BARAJE FILIASI I;FILIASI II SI FILIASI III,ORAS FILIASI ,JUDETUL DOLJ, conform documentatie de atribuire atasata

Condiții referitoare la contract

conform documentatie de atribuire atasata

Condiții de participare

Conform documentatie de atribuire atasata

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

achizitii.filiasi@gmail.com

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 671,440.00
Termen limită
09 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Orș. Filiași, Dolj
CPV
45247210-5 - Lucrări de construcții de baraje
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546358
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.