Lucrări de reparație și înlocuire a conductelor subterane
Autoritate contractantă: Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti
„Lucrări de reparație și înlocuire a conductelor subterane” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 272,727.27. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Lucrări de reparație și înlocuire a conductelor subterane dintre centrala termică și cazanul de abur din incinta Academiei de Poliție, conform caietului de sarcini atasat prezentului anunt.
Condiții referitoare la contract
Termenul maxim de finalizare a executării lucrărilor este de 15 zile calendaristice de la predarea ordinului de începere a lucrărilor din partea beneficiarului.
Plata facturii se va face in conditiile caietului de sarcini.
Condiții de participare
Oferta va contine propunere tehnica si propunere financiara. Oferta financiara va fi exprimata in lei fara TVA.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Date si informatii suplimentare legate de procedura de achizitie directa se pot obtine de la Serviciul Achizitii Publice: tel 0213175523 interior 17310 e-mail: radu.spiridon@academiadepolitie.ro.
în scopul stabilirii volumului de lucrări, a evaluării corecte a perioadei de lucru și a formulării unei oferte concludente, autoritatea contractanta invită operatorii economici interesați să viziteze amplasamentul lucrării în intervalul orar 08:00-14:00 în zilele lucrătoare
Pentru detalii tehnice si vizita amplasament: tel 0213175523 interior 17122.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 272,727.27
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 45231113-0 - Lucrări de înlocuire a conductelor
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546018
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Renovări & Construcții în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.