Lucrari de reparatii generale si de renovare-SJML Brasov
Autoritate contractantă: BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA
„Lucrari de reparatii generale si de renovare-SJML Brasov” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 4, județul București, de către BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA. Bugetul estimat este Max: RON 140,495.87. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 15 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
In vederea desfășurării în bune condiții a activităților specifice, Biroul Român de Metrologie Legală, situat în Șoș. Vitan Bârzești nr. 11, București, sector 4, România, tel. +40 213320954, fax: +40 213320615, intenționează să achiziționeze pentru SJML Brasov , Lucrări de reparații generale și de renovare.
Condiții referitoare la contract
Conform caiet de sarcini atasat.
Condiții de participare
Oferta/ofertele ferme se va/vor transmite semnate și ștampilate, întocmite în lei. În oferta se va specifica termenul de execuție si termenul de garanție acordat. Oferta/ofertele va/vor fi insoțită/însoțite de copie CUI/date de identificare și cont IBAN Trezorerie. Oferta/ofertele incomplete sau transmise pe altă adresă nu se vor lua în considerare. Oferta/ofertele se va/vor transmite pe adresa de email: doinamernea@brml.ro sau la sediul achizitorului în original în plic ștampilat, la adresa: BRML, Șoseaua Vitan-Bârzești nr. 11, sector 4, Bucuresti, cod poștal 042122, corp de clădire A, secretariat Director General, etaj 1, telefon +40 21.332.09.54, fax +40 21.332.06.15, persoana de contact: Doina Mernea
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Termen limită de solicitare a clarificărilor cu privire la documentația de participare: 09.09.2026, ora 12:00, prin email doinamernea@brml.ro, servicii poștale și fax. Termen limită de răspuns la solicitările de clarificare cu privire la documentația de participare: 11.09.2026, ora 12:00.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 140,495.87
- Termen limită
- 15 septembrie 2026 (12 zile rămase)
- Locație
- Sector 4, București
- CPV
- 45453000-7 - Lucrări de reparații generale și de renovare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546563
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.