Lucrări de reparații și renovare
Autoritate contractantă: Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina
„Lucrări de reparații și renovare” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Câmpina, județul Prahova, de către Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina. Bugetul estimat este Max: RON 155,702.48. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Lucrări de reparații și renovare - Pavilion Comandament
Condiții referitoare la contract
Lucrările vor fi executate în baza unui contract, cu mențiunea că durata de execuție nu va depăși 20 de zile de la data emiterii ordinului de începere a acestora.
Condiții de participare
Orice operator economic are dreptul de a depune ofertă. Oferta (propunerea tehnică, propunerea financiară și celelalte documente solicitate în mod obligatoriu prin Caietul de sarcini) va fi prezentată pe adresa de e-mail achizitiicampina@gmail.com până la data de 02.09.2026, ora 23:59. Autoritatea contractantă nu va lua în considerare ofertele primite după data și orele menționate. Prețurile ofertelor vor fi exprimate în lei, fără T.V.A. și vor fi însoțite de devizele aferente.
Criterii de atribuire
,,Prețul cel mai scăzut" , în contextul respectării tuturor cerințelor din caietul de sarcini și din prezentul anunț.
Informații suplimentare
Pentru informații suplimentare cu privire la eventualele lămuriri tehnice, ne puteți contacta în fiecare zi lucrătoare între orele 09,00-15,00 , la tel. 0244/336251 interior 22809, 22892 până la data limită de depunere a ofertelor. Persoane de contact : dl. Bejan Tiberiu - șef birou Administrarea Patrimoniului Imobiliar și dl. inginer Alex Cîmpeanu, tel. 0726251045. Notă: Sub sancțiunea declarării ofertei ca neconformă, operatorii economici care vor depune ofertă au obligația de a studia cu acuratețe cerințele din caietul de sarcini și de a prezenta informațiile și documentele solicitate în baza acestuia.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 155,702.48
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Câmpina, Prahova
- CPV
- 45453100-8 - Lucrări de renovare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546059
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.