Lucrari de vopsire a structurilor - pilon metalic antena emisie Radio Romania Oltenia-Craiova
Autoritate contractantă: SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE
„Lucrari de vopsire a structurilor - pilon metalic antena emisie Radio Romania Oltenia-Craiova” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 1, județul București, de către SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE. Bugetul estimat este Max: RON 55,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Lucrari de vopsire a strucurilor metalice conform caiet de sarcini atasat.
Condiții referitoare la contract
Neofertarea in totalitate a reperelor/serviciilor solicitate atrage dupa sine anularea ofertei depuse. Ofertele care nu corespund din punct de vedere tehnic sau transmise dupa data/ora limita de depunere nu vor fi evaluate.
Condiții de participare
Ofertantii vor depune oferte care cuprind intreaga cantitate de materiale sau servicii solicitate. Oferta castigatoare se va publica in SEAP. Ofertele vor cuprinde obligatoriu datele de identificare a firmei precum si o persoana de contact cu tel.mobil, acestea vor fi mentionate si in oferta nu numai in mail. Ofertele se trimit sub forma de atasament PDF, nu doar detaliat in mail.
1.Propunerea tehnica se va întocmi cu respectarea stricta a tuturor cerintelor din caietul de sarcini atasat.
2.Propunerea financiara va cuprinde pretul produselor unitar si total exprimat în lei, exclusiv TVA. Oferta ferma, va fi semnată şi ştampilată. Oferta financiara si oferta tehnica, se vor transmite pe e-mail, florin.nazat@radioromania.ro.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut pe valoarea totala a ofertei.Valabilitatea ofertei sa fie de minim 30 zile.Ofertele vor fi prezentate obligatoriu in lei fara TVA cu totalul ofertei mentionat. In cazul in care firma nu este platitoare de TVA se va mentiona acest lucru in oferta. Plata se va face cu OP in termen de 30 de zile in contul de trezorerie al furnizorului in baza facturii emise in sistemul ro-facturare. Estimatul total prevazut in anunt nu poate fi depasit.NU se accepta modificarea pretului ofertat.
Informații suplimentare
Pentru eventuale detalii tehnice sunati la nr de telefon 0744323143, Dna Florentina Popescu. Oferta financiara si oferta tehnica se vor transmite pe e-mail: florin.nazat@radioromania.ro pana la data limita cu specificarea nr. de anunt în subiect. Oferta financiară declarată câştigătoare va fi publicata in catalogul electronic din SEAP cu indicarea nr. anuntului. Valabilitatea ofertelor – minim 30 zile.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 55,000.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 1, București
- CPV
- 45442121-1 - Lucrări de vopsire a structurilor
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546574
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.