BizzLink
Se încarcă...

Lucrărilor de furnizare și montaj tavan fals casetat metalic și lucrări conexe la Blocul Alimentar din cadrul Academiei de Poliție „Alexandru Ioan Cuza”

Autoritate contractantă: Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti

„Lucrărilor de furnizare și montaj tavan fals casetat metalic și lucrări conexe la Blocul Alimentar din cadrul Academiei de Poliție „Alexandru Ioan Cuza”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către Academia de Politie Alexandru Ioan Cuza Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 149,416.02. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Execuție a lucrărilor de furnizare și montaj tavan fals casetat metalic și lucrări conexe la Blocul Alimentar din cadrul Academiei de Poliție „Alexandru Ioan Cuza” conform caietului de sarcini atasat.
Termenul maxim de finalizare este de 10 zile calendaristice de la data precizată în ordinul de începere a lucrărilor.

Condiții referitoare la contract

Plata se va realiza conform conditiilor prezentate in caietul de sarcini.

Condiții de participare

Oferta va contine propunere tehnica si propunere financiara.
Propunerea financiara va fi exprimata in lei fara TVA.
Cantitățile sunt estimative, executantul având obligația verificării lor în amplasament înainte de depunerea ofertei.
Vizita amplasamentului se poate face in orice zi lucratoare, inclusiv sambata, intre orele 8:00 – 11:00, cu programarea prealabila la numarul de telefon: 0728627487 - Inspector principal de politie Marius Teodorescu.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Ofertele se vor transmite in format electronic pe adresa de e-mail: florin.tudorache@academiadepolitie.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 149,416.02
Termen limită
07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
45421146-9 - Lucrări de instalare de plafoane suspendate
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546391
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Lucrari
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Renovări & Construcții în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.