Materiale consumabile CI - I.T.P.F. Iași
Autoritate contractantă: Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi
„Materiale consumabile CI - I.T.P.F. Iași” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Iași, județul Iași, de către Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 6,900.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Cablu telefonic de exterior aerian 10 perechi, 10x2x0.6 mm, diametrul conductorului 0.6 mm minim, 300 ml
Condiții referitoare la contract
Oferta se va face pe toate produsele, oferta va include si transportul la sediul I.T.P.F. Iași. Ofertantii vor solicita confirmarea primirii. Livrarea in termen de maxim 7 zile lucratoare de la data comenzii.
Condiții de participare
Depunere oferta pe mail achizitii.itpf.iasi@igpf.ro.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut.
Informații suplimentare
Orice solicitare de clarificare de natura tehnica: Serviciul Comunicații și informatică - 0232-460125 sau email sci.iasi@igpf.ro.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,900.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 30145000-7 - Piese și accesorii pentru mașini de calcul
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546551
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.