BizzLink
Se încarcă...

Materiale consumabile CI - I.T.P.F. Iași

Autoritate contractantă: Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi

„Materiale consumabile CI - I.T.P.F. Iași” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Iași, județul Iași, de către Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 34,420.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Materiale consumabile CI - I.T.P.F. Iași, conform necesarului atasat.

Condiții referitoare la contract

Oferta se va face pe toate produsele, oferta va include si transportul la sediul I.T.P.F. Iași. Ofertantii vor solicita confirmarea primirii. Livrarea in termen de maxim 7 zile lucratoare de la data comenzii.

Condiții de participare

Depunere oferta pe mail achizitii.itpf.iasi@igpf.ro.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Orice solicitare de clarificare de natura tehnica: Serviciul Comunicații și informatică - 0232-460125 sau email sci.iasi@igpf.ro.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 34,420.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
CPV
30145000-7 - Piese și accesorii pentru mașini de calcul
Categorie
IT & Software
Publicată pe
03 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546557
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 03 septembrie 2026

IT & Software în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.