BizzLink
Se încarcă...

Materiale consumabile de resortul comunicatii si tehnologia informatiei

Autoritate contractantă: Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I.

„Materiale consumabile de resortul comunicatii si tehnologia informatiei” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I.. Bugetul estimat este Max: RON 8,264.46. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Materiale consumabile de resortul comunicatii si tehnologia informatiei conform Anexa 2 atasata.

Condiții referitoare la contract

Plata se va efectua cu OP, în contul de trezorerie al OE, în termen de 30 de zile de la recepție și primirea facturii; Oferta va fi valabilă minim 30 de zile începând cu data limită de depunere a ofertelor. Oferta trebuie să fie valabilă minim 30 de zile . Termenul de livrare a intregului pachet (anexa nr. 3) este de 20 de zile lucrătoare de la transmiterea comenzii ferme

Condiții de participare

Ofertele se vor transmite la adresa de e-mail: achizitie.ia@mai.gov.ro, pana la data limita prevazuta in anunt

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scăzut/pachet

Informații suplimentare

Se pot obtine la adresa de email achizitie.ia@mai.gov.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 8,264.46
Termen limită
02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Sector 1, București
CPV
30200000-1 - Echipament și accesorii pentru computer
Categorie
IT & Software
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546228
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.