MATERIALE DE REFERINTA PENTRU LABORATOR
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA
„MATERIALE DE REFERINTA PENTRU LABORATOR” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru județul Argeș, de către ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA. Bugetul estimat este Max: RON 14,204.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se doreste achizitionarea de materiale de referinta necesare desfasurarii activitatii specifice de laborator, conform specificatiilor tehnice din necesarul anexat
Condiții referitoare la contract
Perioada de valabilitate a ofertei: 31.12.2026;
Valabilitate contract/comanda: 31.12.2026
Conditii de livrare : Livrarea se va efectua la sediul Autoritatii Contractante in termen de 30 zile de la primirea comenzii;
Conditii de plata: Plata se va face prin OP in contul de Trezorerie al furnizorului, in termen de max 30 zile de la primirea facturii si receptionarea produselor
Condiții de participare
Necesarul de materiale, anexat, va fi insusit in totalitate de catre ofertanti
Operatorii economici trebuie sa elaboreze propunerea tehnica in conformitate cu specificatiile tehnice ale fiecarui produs, mentionat in necesarul de materiale, prin prezentarea certificatelor de calitate, aferente, de la producator.
Propunerea financiara va cuprinde pretul total ofertat, exprimat in lei, fara TVA, si va include toate taxele legale si orice alte cheltuieli care vor fi angajate de furnizor
Solicitam obligatoriu ca la intocmirea ofertei financiare toate produsele, din cadrul necesarului de materiale, sa fie ofertate astfel incat autoritatea contractanta sa poata aplica criteriul de atribuire „ pretul cel mai scazut/ total oferta”
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut /total oferta
Informații suplimentare
Modalitatea si locul de transmitere a ofertelor: Operatorii economici intreresati sunt rugati sa transmita oferta tehnica si financiara pe adresa de email: camelia.petrisor@daav.rowater.ro pana la data de de 09.09.2026, ora 15:30. Nu se accepta oferte partiale/variante/oferte alternative. Pentru alte informatii va rugam sa va adresati la Serviciul Achizitii - tel: 0248208710
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 14,204.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Argeș
- CPV
- 33696500-0 - Reactivi de laborator
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546580
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.