Materiale de vizibilitate în cadrul proiectului MID
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE
„Materiale de vizibilitate în cadrul proiectului MID” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 5, județul București, de către INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE. Bugetul estimat este Max: RON 4,956.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se intenționează achiziționarea de materiale de vizibilitate necesare pentru ședințele de pregătire ale utilizatorilor finali ai Sistemului Informatic Sirene, în cadrul proiectului „Implementarea instrumentului de tranziție MID în Sistemul Informatic SIRENE și integrarea cu MID - BV1A2_01”, după cum urmează: 40 de agende personalizate ( preț unitar/agenda = 55,00 lei, fără T.V.A.), 40 de seturi de instrumente de scris (preț unitar/set instrumente de scris = 50,00 lei, fără T.V.A.), 40 de dosare multifuncționale personalizate(preț unitar/dosar multifunacțional personalizat = 18,90 lei, fără T.V.A.).
Condiții referitoare la contract
Conform prevederilor caietului de sarcini. Propunerea financiară va fi întocmită în LEI, fără T.V.A., pentru întreaga cantitate solicitată prin caietul de sarcini. Plata produselor se va efectua în termen de maxim 30 zile de la descprcarea facturii electronice, în baza facturii electronice și a documentelor însoțitoare solicitate prin caietul de sarcini. Plata se va efectua doar în contul IBAN din trezoreria furnizorului.
Condiții de participare
Conform prevederilor caietului de sarcini. Oferta va fi transmisă pe adresa de e-mail: daniela.popescu@politiaromana.ro. Valabilitatea ofertei: 45 zile de la data transmiterii acesteia. Prețul produselor ofertate, va fi exprimat în lei, fără T.V.A., și nu se va modifica pe întreaga perioadă de valabilitate a ofertei.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut, în condițiile respectării în totalitate a prevederilor caietului de sarcini.
Informații suplimentare
Eventualele clarificări se vor transmite pe adresa de e-mail: daniela.popescu@politiaromana.ro. Persoană de contact: Daniela-Elena POPESCU, tel. 021/208.25.25, int. 26.172.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,956.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 39294100-0 - Produse informative și de promovare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546792
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.