materiale electrice
Autoritate contractantă: Unitatea Militară 01558 Târgoviște
„materiale electrice” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Târgoviște, județul Dâmbovița, de către Unitatea Militară 01558 Târgoviște. Bugetul estimat este Max: RON 6,812.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform Anexei atașate le prezentul anunț.
Condiții referitoare la contract
Produsele vor fi livrate FRANCO DEPOZIT BENEFICIAR: U.M. 01558, STR. Nicolae Balcescu, nr. 2-4, Loc. Targoviste, Jud. Dambovita. Produsele vor fi livrate cu certificat de garanție, certificat de calitate, declarație de conformitate, ambalate corespunzător . Produsele vor fi livrate în maxim 5 zile, de la acceptul final in SEAP, între orele 08.00 si 14.00. Nelivrarea în termenul stabilit, duce la anularea achiziției și finalizarea acesteia cu următorul ofertant.Plata se va face prin Trezorerie cu OP în 30 de zile de la recepția produselor. Factura va fi emisă prin platforma RO e-factura conform Legii 139/17.05.2022
Condiții de participare
Transmiteti oferta pe e-mail si menționați nr. anunțului publicitar in titlu, mentionati suma minima pentru care se face livrarea.
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut/ produs.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,812.40
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Târgoviște, Dâmbovița
- CPV
- 31681410-0 - Materiale electrice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546562
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Instalații & Reparații în Târgoviște
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.