MATERIALE ELECTRICE PENTRU UM 01788 LUNCA DE SUS
Autoritate contractantă: Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01158
„MATERIALE ELECTRICE PENTRU UM 01788 LUNCA DE SUS” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Miercurea Ciuc, județul Harghita, de către Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01158. Bugetul estimat este Max: RON 4,200.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Se vor achizitiona urmatoarele produse :
1Cablu armat CYABY 5X4 -40 ml.;
2.Platbanda impamatare - 40 ml.;
3 .Tarus impamantare - 10 Buc;
4 .Cablu - 20 ml.;
5. Siguranta automata - 1 Buc;
6. Priza trifazica - 1 pereche;
7.Cablu armat CYABY 5X4 50ml./ buc - 2 Buc;
8. Cablu 380V 5x4 25ml./ buc - 2 buc;
Conform documentul atasat
Condiții referitoare la contract
Furnizarea produselor la sediul UM 01788 Lunca de Sus, str. Principala nr. 153, Lunca de Sus jud. Harghita, in termen de 3-zile lucratoare; plata in baza facturii originale dupa efectuarea receptiei fara probleme FACTURA emisa fizic si in SPV e-factura avizata de catre MFP 3, in cont de Trezorerie in maxim 60 de zile de la data receptionarii produselor
Condiții de participare
Ofertele vor fi transmise pe adresa de mail :unitatea01158@gmail.com sau la um_01158_miercureaciuc@forter.ro, pana la data de 07.09.2026 ora 17.00. Oferta declarata castigatoare va fi incarcata in catalogul online SEAP sub denumirea :" Materiale electrice" de unde va fi achizitionata.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/pachet
Informații suplimentare
Prezentul anunt de publicitate nu reprezinta obligativitate de achizitie. Ofertantul castigator va fi anuntat pana la data de 08.09.2026, ora 16:00.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,200.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Miercurea Ciuc, Harghita
- CPV
- 44320000-9 - Cabluri și produse conexe
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 05 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546808
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 05 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Miercurea Ciuc
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.