BizzLink
Se încarcă...

Materiale lucrari de intretinere

Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD

„Materiale lucrari de intretinere” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Iași, județul Iași, de către ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD. Bugetul estimat este Max: RON 8,713.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Administratia Bazinala de Apa Prut – Barlad, Sistemul de Gospodarire Iasi intentioneaza sa achizitioneze:materiale pentru necesare lucrarilor de intretinere si anume 1.BCA 60x25x20 cm=53 buc; 2.Hartie de slefuit granulatie 100 (rola panza abraziva pt lemn, metale materiale constructii/rola 5mx120 mm), cantitate - 29 role; 3. sarma ghimpata zincata 2 mm, L=100 m, cantitate - 70 role. Livrarea materialelor se va face in municipiul Iasi, str Manta Rosie nr 16.

Condiții referitoare la contract

Plata se va realiza in termen de 30 de zile, dupa emiterea facturii fiscale, in cont deschis la trezorerie. Facturarea se va efectua conform actelor normative privind e-Factura in conformitate cu prevederile OUG nr. 120/04.10.2021 si a Legii nr.139/17.05.2022.

Condiții de participare

Oferta de pret va fi transmisa pe adresa de mail achizitii@dap.rowater.ro. Termenul limita de transmitere: 03.09.2026, ora 12:00. Valabilitatea ofertei trebuie sa fie de minim 30 zile de la data depunerii.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut (oferte conforme).

Informații suplimentare

Informatii suplimentare se pot obtine la adresa de e-mail: achizitii@dap.rowater.ro sau la telefon mobil 0742.109722.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 8,713.00
Termen limită
03 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
CPV
44333000-3 - Sârmă
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1545992
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.