Materiale pentru reparatii si intretinere
Autoritate contractantă: UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA
„Materiale pentru reparatii si intretinere” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Constanța, județul Constanța, de către UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA. Bugetul estimat este Max: RON 82,644.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
LOT 1 - MATERIALE CONSTRUCTII – 13.459,00 lei fara TVA;
LOT 2 - MATERIALE SANITARE -- 48.869,00 lei fara TVA;
LOT 3 - MATERIALE ELECTRICE – 13.481,00 lei fara TVA;
LOT 4 - MATERIALE TAMPLARIE - 6.835,00 lei fara TVA
Condiții referitoare la contract
Livrare: max. 5 zile de la data primirii comenzii, la Depozitul central al Universitatii Ovidius din Constanta, bdul Mamaia nr.124, de luni pana vineri, in intervalul orar 8:00 - 16:00.
Produsele vor fi insotite de proces verbal de predare-primire/aviz de insotire a marfii/AWB, certificate de calitate/declaratie de conformitate si certificate de garantie, dupa caz.
Plata se va face in termen de 30 zile, numai dupa receptia produselor.
Condiții de participare
Se poate oferta unul sau mai multe loturi.
Nu se accepta oferte partiale, vor fi ofertate toate produsele solicitate in cadrul lotului ofertat.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut, pe fiecare lot in parte. Atribuirea se face pe fiecare lot.
Informații suplimentare
Ofertele se transmit la adresa de e-mail luminitamihail@univ-ovidius.ro. Ofertele transmise la alte adrese de e-mail nu se iau in considerare.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 82,644.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- CPV
- 44192000-2 - Alte materiale de construcții diverse
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546760
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.