BizzLink
Se încarcă...

Materiale / prest. serv. cu caracter functional

Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01165

„Materiale / prest. serv. cu caracter functional” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Curățenie, pentru Odorheiu Secuiesc, județul Harghita, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01165. Bugetul estimat este Max: RON 1,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Prestarea serviciilor de verificare, întreținere și curățare a coșurilor de fum, sobelor și centralelor termice, în vederea asigurării funcționării optime și sigure a acestora, conform normelor tehnice și legislației în vigoare.

Condiții referitoare la contract

Furnizarea produselor la sediile U.M. mentionate in descriere, in termen de 3-5 zile lucratoare; valoarea comenzii poate varia cu -30% sau +30%: plata in baza facturii originale dupa efectuarea receptiei fara probleme FACTUARA emisa doar in SPV e-factura avizata de catre MFP 3, in cont de trezorerie in maxim 45 de zile de la data receptionarii produselor. Dupa acceptarea comenazii sa se publice serviciul in SEAP pentru a se achizitiona pe aceasta platforma. Plata prin OP in cont de trezorerie pentru operatorii economici care fac obiectul pct. 6.1.1 din normele metodologice de aplicare a prevederilor OUG nr. 146/2002 privind formarea si utillizarea resurselor derulate prin trezoreria statului, aprobate prin ordinul ministerului finantelor publice nr. 1.235/2003 sau prin OP in conturi deschise la institutii de credit pentru ceilalti operatori economici (cf pct 6.1.6 din acelasi act normativ). Termen de plata 45 de zile calendaristice de la data primirii facturii (pe factura fiscala se va inscrie, obligatoriu) si contul furnizorului.

Condiții de participare

Oferta de pret va fi transmisa prin mail la adresa david.andrei1@forter.ro sau um_01165@yahoo.com pana la data de 10.09.2026 ora 13:15.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut / pachet.

Informații suplimentare

Prezentul anunt de publicitate nu reprezinta obligativitatea de achizitie. Ofertantul castigator va fi anuntat pana la data de 11.09.2026 ora 16:00.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,500.00
Termen limită
10 septembrie 2026 (9 zile rămase)
Locație
Odorheiu Secuiesc, Harghita
CPV
90915000-4 - Servicii de curățare a cuptoarelor și a șemineelor
Categorie
Curățenie
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546157
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.