Materiale protectia muncii
Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE
„Materiale protectia muncii” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Târgoviște, județul Dâmbovița, de către UNITATEA MILITARA NR. 01263 TARGOVISTE. Bugetul estimat este Max: RON 6,197.10. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Acizitia produselor conform tabelului atasat la rubrica Caiet de sarcini
Condiții referitoare la contract
Plata se va efectua în termen de maxim 60 zile calendaristice, prin cont de Trezorerie. . Produsele vor fi livrate în termen de maxim 14 zile de la plasarea comenzii, iar programul va fi de L-V între orele 08.00-15.00 .Operatorul economic are obligația de a transmite factura in sistemul electronic E-factura, conf. OUG 120/2021 si legii 139/2022
Condiții de participare
Transmiteți oferta pe e-mail si în SEAP și menționați nr. anunțului publicitar în titlu. Detaliați oferta cu prețul unitar în descrierea anunțului.
Criterii de atribuire
Câștigătorul va fi selectat în funcție de pretul cel mai scazut/pachet conform specificatiilor solicitate. Orice oferta incompleta va fi declarata neconforma.
Informații suplimentare
Persoana contact date tehnice: Vlad Veronel, tel. 0723 389 177 (08.00-16.00).
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 6,197.10
- Termen limită
- 10 septembrie 2026 (4 zile rămase)
- Locație
- Târgoviște, Dâmbovița
- CPV
- 44423000-1 - Diverse articole
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 06 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546809
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 06 septembrie 2026
Renovări & Construcții în Târgoviște
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.