BizzLink
Se încarcă...

Materiale reparatii diverse

Autoritate contractantă: PENITENCIARUL BOTOSANI

„Materiale reparatii diverse” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Botoșani, județul Botoșani, de către PENITENCIARUL BOTOSANI. Bugetul estimat este Max: RON 6,772.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Penitenciarul Botosani intentioneaza sa achizitioneze materiale diverse pentru reparatii, conform listei de produse atasate.

Condiții referitoare la contract

Nu se admit oferte parțiale, cu exceptia situatiei in care un produs lipsește din oferta tuturor ofertantilor. Se vor oferta doar produse conform specificatiilor prevăzute în fișele tehnice si in cantitatățile prevăzute in lista atasata. Livrarea se va face gratuit la sediul Penitenciarului Botosani, in maxim 5 zile lucratoare (08:00-14:00) de la data transmiterii comenzii ferme. Produsele vor fi insotite de Certificat de conformitate/Declaratie de conformitate/Certificat de garantie, dupa caz. Plata contravalorii produselor se va face cu ordin de plata, în termen de 30 de zile dar nu mai târziu de 60 de zile de la primirea facturii (operatorul economic are obligația de a emite factura prin intermediul aplicației RO e-Factura, cf. art. 266 alin. (2) din Lg. 227/2015 privind Codul fiscal, modificată și completată) și recepția produselor. Ofertantul va avea deschis cont la Trezorerie, potrivit O.G. 120/1999

Condiții de participare

Operatorii economici autorizati si/sau acreditati conform prevederilor legale. Nu vor fi admise ofertele operatorilor economici care nu au indeplinit conditiile de livrare la precedentele anunturi.

Criterii de atribuire

Criteriul de atribuire: preţul cel mai scăzut. Evaluarea ofertelor se va realiza luând in considerare valoarea totală a întregului pachet.

Informații suplimentare

Orice informaţii suplimentare pot fi solicitate la adresa de e-mail: achiziţii.pbotosani@anp.gov.ro. Oferta financiara se va transmite pe e-mail: achizitii.pbotosani@anp.gov.ro, pâna la data si ora limita de depunere a ofertelor. Dupa stabilirea ofertantului câştigător, autoritatea contractanta va transmite o solicitare operatorului economic de a publica in catalogul electronic SEAP o postare cu referire la numarul de anunt si valoarea totala fara TVA. Procesul de achizitie se va finaliza prin emiterea comenzii ferme in vederea livrarii produselor.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 6,772.00
Termen limită
09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Botoșani, Botoșani
CPV
44423000-1 - Diverse articole
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546796
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Botoșani

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.