BizzLink
Se încarcă...

Materiale sanitare si reparatii 31.08

Autoritate contractantă: PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU

„Materiale sanitare si reparatii 31.08” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Ploiești, județul Prahova, de către PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU. Bugetul estimat este Max: RON 13,200.20. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

se doreste achizitia produselor din atasament. caractaristici lacate : utilizare exterior, rezistent la intemperii,corp si veriga invelite in pvc, minim 3 chei.

Condiții referitoare la contract

operatorii economici vor transmite oferta pentru toate produsele din atasament.

Condiții de participare

orice operator economic autorizat.

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut /pachet.

Informații suplimentare

ofertele se vor depune la adresa : achizitii.ptargsor@anp.gov.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 13,200.20
Termen limită
02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Ploiești, Prahova
CPV
44115200-1 - Materiale pentru instalații de apă și canalizare și materiale de încălzire
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546035
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Renovări & Construcții în Ploiești

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.