BizzLink
Se încarcă...

Materiale vulcanizare/ sablare si chit auto

Autoritate contractantă: Unitatea Militară 01558 Târgoviște

„Materiale vulcanizare/ sablare si chit auto” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Târgoviște, județul Dâmbovița, de către Unitatea Militară 01558 Târgoviște. Bugetul estimat este Max: RON 3,150.42. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Materiale vulcanizare/ sablare si chit auto conform Anexa atasata

Condiții referitoare la contract

Produsele vor fi livrate FRANCO DEPOZIT BENEFICIAR: U.M. 01558, STR. Nicolae Balcescu, nr. 2-4, Loc. Targoviste, Jud. Dambovita. Produsele vor fi livrate cu certificat de garanție, certificat de calitate, declarație de conformitate, ambalate corespunzător . Produsele vor fi livrate în maxim 5 zile, de la acceptul final in SEAP, între orele 08.00 si 14.00. Nelivrarea în termenul stabilit, duce la anularea achiziției și finalizarea acesteia cu următorul ofertant.Plata se va face prin Trezorerie cu OP în 30 de zile de la recepția produselor. Factura va fi emisă prin platforma RO e-factura conform Legii 139/17.05.2022

Condiții de participare

Transmiteti oferta pe e-mail si menționați nr. anunțului publicitar in titlu, mentionati suma minima pentru care se face livrarea.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut/ produs.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 3,150.42
Termen limită
09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
Locație
Târgoviște, Dâmbovița
CPV
44423000-1 - Diverse articole
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546783
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

Renovări & Construcții în Târgoviște

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.