Maturi si perii
Autoritate contractantă: COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.
„Maturi si perii” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 3, județul București, de către COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 755.42. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
- Mătură de nuiele cu coadă - 6 buc: coadă din lemn netedă 120 cm, mătură din nuiele elastice;
- Mătură pvc cu coadă - 10 buc: coadă din aluminiu cu filet și agățătoare, dimensiune mâner 130 cm,lățime 30,6 cm, mătură cu păr scurt și des, peri sintetici durabili;
- Perie de sârmă - 10 buc: mâner colorat din polipropilenă, dimensiune 260 mm, fir oțel ondulat;
- Perie sârmă rotativă pentru flex 125 mm - 10 buc: diametru: 125 mm, sârmă sertizată din alamă: 0,3 mm, filet interior: M14, viteză maximă admisă: 6500 rpm,
- Perie wc cu suport - 10 buc: material plastic, peri sinteci durabili.
Condiții referitoare la contract
Plata facturii se face cu OP în maxim 30 de zile de la data înregistrãrii facturii fiscale la achizitor și recepția produselor.
Condiții de participare
Livrarea gratuit in 1 lună la Transelectrica SA-STT Craiova, str. Târgului, nr. 21 bis, loc. Craiova.Marfa va fi însoțită de Aviz de Însoțire a Mărfii.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Pe email la adresa: cosmin.roman@transelectrica.ro, telefon: +40 251307135 sau la fax: +40 251307108. Ofertele primite dupa data si ora limita nu vor fi luate in considerare. Ofertele trebuie sa fie valabile minim 30 de zile.Termenul limită de primire a ofertelor: 04.09.2026, ora 11.00 la Transelectrica SA-STT Craiova cu sediul în str. Brestei, nr. 5, Craiova.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 755.42
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Sector 3, București
- CPV
- 39224000-8 - Mături, perii și alte articole de diverse tipuri
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546166
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.