Medicamente
Autoritate contractantă: REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA
„Medicamente” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Craiova, județul Dolj, de către REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA. Bugetul estimat este Max: RON 4,625.63. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Medicamente solicitate conform listei atasate prezentului anunt
Condiții referitoare la contract
Conform conditiilor prezentate in documentatia atasata prezentului anunt
Condiții de participare
Orice operator economic inscris in SEAP. Oferta va fi transmisa prin intermediul catalogului electronic SEAP. MODUL DEPREZENTARE A OFERTEI: Oferta va fi publicata in SEAP de catre operatorul economic. (Ofertantii vor prezenta oferta de pret in SEAP si formularul de oferta atasat prezentului anunt asumat prin semnatura si stampila). In cazul in care pretul ofertat depaseste valoarea estimata oferta va fi considerata inacceptabila.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut, pentru intreaga oferta, exprimat in lei fara TVA, in conditiile indeplinirii cerintelor minime solicitatede entitatea contractanta.
Informații suplimentare
PÂNĂ LA DATA ȘI ORA LIMITĂ, ofertanții au obligația să posteze oferta integrala (oferta financiara) DOAR în catalogul electronic din SEAP (ofertele NU se transmit pe email). Oferta va cuprinde: Formular de oferta asumat prin semnatura si stampila. Orice oferta primita pe alte cai de comunicare (telefon/fax/e-mail) are doar caracter informativ. Ofertanții au obligația, atunci când postează oferta în Catalogul electronic SEAP, ca la rubrica DENUMIRE să completeze sintagma “ADV……….. – MEDICAMENTE” (se va trece numărul anunțului postat de entitatea contractantă în SEAP la rubrica Publicitate Anunțuri), pentru ca entitatea contractantă să poată identifica ofertanții care au depus oferte în SEAP și a evalua ofertele acestora. Ofertele care nu respectă condițiile de participare mai sus menționate, nu vor putea fi identificate de către entitatea contractantă în Catalogul electronic, prin urmare nu vor putea fi evaluate. Achizitorul are deplina libertate in a selecta oferta castigatoare, fara a fi obligat sa anunte acest lucru celorlalti participanti. Achizitia directa, nefiind o procedura propriu-zis, nu sunt aplicabile prevederile privind rezolvarea contestatiilor de catre CNSC. Atribuirease va face “online”-prin intermediul catalogului electronic SEAP.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 4,625.63
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Craiova, Dolj
- CPV
- 33690000-3 - Diverse medicamente
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546605
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
Sănătate & Wellness în Craiova
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.