MEDICAMENTE SI MATERIALE SANITARE
Autoritate contractantă: Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu
„MEDICAMENTE SI MATERIALE SANITARE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru Sibiu, județul Sibiu, de către Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu. Bugetul estimat este Max: RON 9,240.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Centrul Chinologic Sibiu intentioneaza sa achizitioneze medicamente si materiale sanitare conform caiet de sarcini atasat.
Condiții referitoare la contract
LIVRARE GRATUITA, in maxim 5 zile lucratoare de la transmiterea comenzii pe email, la sediul Centrului Chinologic Sibiu, Calea Dumbravii, nr. 157, produsele/ vor fi insotite de certificat de garantie /declaratie de conformitate.
Condiții de participare
Cont in Trezorerie , plata se face cu OP in termen de 30 zile de la receptionarea produselor, in baza facturii electronice emise in SPV. CPV-ul din acest anunt se va mentiona in factura. La sectiunea caiet de sarcini regasiti produsele si cantitatea dorita.
Criterii de atribuire
Operatorul economic poate oferta pentrul unul sau mai multe produse. Autoritatea contractanta va avea in vedere pretul per pachet, sau pretul per produs, in functie de ofertele primite. Pretul cel mai scazut, oferta castigatoare va fi postata in SICAP. Valabilitate minim 12 luni !!!!! Va rugam sa precizati in oferta dvs. perioada de valabilitate pentru fiecare produs si in dreptul fiecarui produs, sa puneti si cota TVA.
Informații suplimentare
Ofertele se transmit pe adresa de e-mail: secretariat@centrulchinologic.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 9,240.00
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Sibiu, Sibiu
- CPV
- 33690000-3 - Diverse medicamente
- Categorie
- Sănătate & Wellness
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546643
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.