BizzLink
Se încarcă...

mijloace fixe pentru echipa de management proiect MMAP (3 buc. laptop și 1 buc. stație grafică) în cadrul proiectului MySMIS 355615

Autoritate contractantă: Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor

„mijloace fixe pentru echipa de management proiect MMAP (3 buc. laptop și 1 buc. stație grafică) în cadrul proiectului MySMIS 355615” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 5, județul București, de către Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor. Bugetul estimat este Max: RON 58,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

mijloace fixe pentru echipa de management proiect MMAP (3 buc. laptop și 1 buc. stație grafică) în cadrul proiectului ”RO-FLOODS III – Implementarea Ciclului III al Directivei Inundații: Integrarea riscurilor climatice, industriale și teritoriale în planificarea și managementul inundațiilor la nivel național”, cod MySMIS 355615

Condiții referitoare la contract

conform documentatie

Condiții de participare

conform documentatie

Criterii de atribuire

conform documentatie

Informații suplimentare

Ofertele se transmit la adresa de mail serviciulachizitii@mmediu.ro, până la data de 08.09.2026 ora 12.00. Ofertantii vor prezenta: declaratiile conform formularelor din cadrul documentatiei, Oferta tehnica si Oferta financiara. Ofertele transmise dupa ora stabilita in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare. Ofertantul va întocmi propunerea tehnică în conformitate cu cerințele tehnice și va completa formularul de oferta si centralizatorul de preturi. Neprezentarea propunerii tehnice, financiare sau a formularelor are ca efect respingerea ofertei ca inacceptabilă. Daca ofertele aflate pe primul loc au acelasi pret se va solicita o noua oferta financiara. Solicitarile de clarificari la oferta se vor transmite pe adresa serviciulachizitii@mmediu.ro, pana la data de 03.09.2026. Raspunsul AC se va publica sub forma unei noi versiuni a anuntului publicitar in data de 04.09.2026.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 58,500.00
Termen limită
08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Sector 5, București
CPV
30213100-6 - Computere portabile
Categorie
IT & Software
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546268
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.