MODERNIZARE MORGĂ
Autoritate contractantă: Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele"
„MODERNIZARE MORGĂ” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Sector 5, județul București, de către Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele". Bugetul estimat este Max: RON 273,457.12. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 10 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Lucrari de modernizare morga.Trebuie respectate cerințele minime din caietul de sarcini. Executia lucrarii: 3 luni
Condiții referitoare la contract
Contractul de lucrari se incheie pana la 31.12.2026 cu posibilitate de prelungire.
Condiții de participare
Finalizarea achiziției se va face prin intermediul catalogului electronic. Ofertele se depun în plic închis la secretariatul autorității contractante sau în format electronic la adresa achizitii@burghele.ro
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Clarificări și alte informații se pot primi la sediul autorității contractante, telefon 0214106910 int 315 sau e-mail achizitii@burghele.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 273,457.12
- Termen limită
- 10 septembrie 2026 (8 zile rămase)
- Locație
- Sector 5, București
- CPV
- 45453000-7 - Lucrări de reparații generale și de renovare
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 02 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546384
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 02 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.