MODERNIZARE SI REABILITARE TERMICA SEDIUL C.F.P.P.N. AGIGEA
Autoritate contractantă: Garda de Coasta
„MODERNIZARE SI REABILITARE TERMICA SEDIUL C.F.P.P.N. AGIGEA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Constanța, județul Constanța, de către Garda de Coasta. Bugetul estimat este Max: RON 23,624,541.92. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 11 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 23,624,541.92
- Termen limită
- 11 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Constanța, Constanța
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 23 iulie 2026
- Număr anunț
- SCN1177830
- Tip procedură
- Procedura simplificata
- Tip contract
- Lucrari
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 23 iulie 2026
Renovări & Construcții în Constanța
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.