BizzLink
Se încarcă...

Monochromator

Autoritate contractantă: Universitatea din Bucuresti

„Monochromator” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Sănătate & Wellness, pentru București, județul București, de către Universitatea din Bucuresti. Bugetul estimat este Max: RON 133,038.48. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform CS atasat. Valoarea maxima a monochromatorului este de 130,388.48 lei fara TVA.

Condiții referitoare la contract

Valoarea maxima a monochromatorului este de 130,388.48 lei fara TVA. Restul sumei poate fi alocata pentru transport. Se va intocmi contract, la care se va depune GBE 10%. Se va completa formular de catre ofertanti - Declaratie privind evitarea conflictului de interese, atasat.

Condiții de participare

Se va completa formular de catre ofertanti - Declaratie privind evitarea conflictului de interese, atasat.

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut.

Informații suplimentare

Ofertele se depun la adresa de e-mail iulian.tega@achizitii.unibuc.ro (se va specifica in Subiect numarul anuntului ADV).

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 133,038.48
Termen limită
03 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
București, București
CPV
38000000-5 - Echipamente de laborator, optice și de precizie (cu excepția ochelarilor)
Categorie
Sănătate & Wellness
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546124
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

Sănătate & Wellness în București

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.