BizzLink
Se încarcă...

NOTA JUSTIFICATIVA de ANULARE ,,Achizitie servicii de comunicare digitala" - conform Anunt Public ADV1543920/14.08.2026

Autoritate contractantă: CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI

„NOTA JUSTIFICATIVA de ANULARE ,,Achizitie servicii de comunicare digitala" - conform Anunt Public ADV1543920/14.08.2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Sector 5, județul București, de către CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI. Bugetul estimat este Max: RON 185,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform documentului atasat.

Condiții referitoare la contract

Conform documentului atasat.

Condiții de participare

Conform documentului atasat.

Criterii de atribuire

Conform documentului atasat.

Informații suplimentare

Prezenta NOTA are ca obiect justificarea renunțării la achiziția directă având ca obiect servicii de comunicare digitală, inițiată în baza Referatului de necesitate și a Notei justificative aferente, precum și reluarea achiziției după revizuirea și completarea cerințelor tehnice și a modului de determinare a valorii totale ofertate.
Analiza ofertelor a evidențiat însă faptul că diferențele de preț pot fi determinate inclusiv de interpretarea neuniformă a cerințelor tehnice și a volumului efectiv de activitate avut în vedere, ca urmare a faptului că anumite elemente esențiale pentru dimensionarea prestației nu au fost definite suficient de precis în documentația inițială.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 185,000.00
Termen limită
02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
Locație
Sector 5, București
CPV
79131000-1 - Servicii de documentare
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1543920
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.