obiecte de resort audio-video
Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI
„obiecte de resort audio-video” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 16,330.57. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
obiecte de resort audio-video
Condiții referitoare la contract
op la 30 de zile
Condiții de participare
toate ofertele trebuie sa corespunda cerintelor prevazute in caietulu de sarcini
Criterii de atribuire
pretul cel mai mic/ pachet
Informații suplimentare
ofertele vor fi transmise pe adresa lnicolici@mapn.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 16,330.57
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 32330000-5 - Aparate audio și video de înregistrare și redare
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546086
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.