obiecte de resort IT
Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI
„obiecte de resort IT” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 22,561.94. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform caietului de sarcini atasat
Condiții referitoare la contract
op la 30 de zile
Condiții de participare
OFERTELE DVS. SA CONTINA TOATE REPERELE SI PUNCT DE CONTACT
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut /pachet obiecte IT
Informații suplimentare
VOR FI TRANSMISE PE ADRESA lnicorici@mapn.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 22,561.94
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 31710000-6 - Echipament electronic
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546057
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.