obiecte de resort IT si media
Autoritate contractantă: UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI
„obiecte de resort IT si media” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru București, județul București, de către UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI. Bugetul estimat este Max: RON 1,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Microfon Wireless- Doua transmitatoare si un receptor pentru fiecare set, bodypack cu microfon, se poate monta DSLR si pe telefon, carcasa de incarcare/ 2 bucati, pret unitar estimat 1.500 lei
Condiții referitoare la contract
Plata se va efectua la 30 de de zile de la emiterea facturii cu op
Condiții de participare
Ofertele sa contina punct de contact
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
ofertele vor fi trimise la adresa lnicolici@mapn.ro. 0722167044
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,500.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 32341000-5 - Microfoane
- Categorie
- IT & Software
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546051
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.