ORGANE DE ASAMBLARE
Autoritate contractantă: Societatea de Transport Bucuresti STB SA.
„ORGANE DE ASAMBLARE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru București, județul București, de către Societatea de Transport Bucuresti STB SA.. Bugetul estimat este Max: RON 13,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Societatea de Transport Bucuresti STB S.A. intentioneaza achizitionarea cf. Art. 12 din Legea 99/2016 de ORGANE DE ASAMBLARE conform documentatiei, atasate.
Condiții referitoare la contract
Achizitia se va finaliza prin comanda/contract, avand la baza oferta desemnata castigatoare si conditiile din documentatia atasata.
Condiții de participare
Conform prevederilor din documentatia atasata.Oferta trebuie sa contina urmatoarele conditii comerciale: Pretul ferm in lei fara TVA; Conditia de plata (OP la 60 de zile); Termen de livrare; Perioada de garantie; Fisa tehnica. Facturile aferente livrarilor efectuate avand ca beneficiar STB SA se vor transmiteexclusiv electronic, prin sistemul national electronic RO E-factura (prin intermediul Spatiului Privat Virtual). Oferta trebuie sa fie valabila 60 zile. Oferta se va transmiteprin e-mail sau direct la sediul STB S.A. din Bd. Dinicu Golescu nr. 1, etaj 6, Departamentul Achiziții și Valoare Estimată - Serviciul Achiziții Directe și Proceduri Sectoriale
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 13,000.00
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- București, București
- CPV
- 44531510-9 - Bolțuri și șuruburi
- Categorie
- Renovări & Construcții
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546703
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
Renovări & Construcții în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.