Organizare eveniment FESTIVALUL MEDIEVAL al CASTELULUI HUNIADE
Autoritate contractantă: MUZEUL NATIONAL AL BANATULUI
„Organizare eveniment FESTIVALUL MEDIEVAL al CASTELULUI HUNIADE” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Timișoara, județul Timiș, de către MUZEUL NATIONAL AL BANATULUI. Bugetul estimat este Max: RON 433,884.29. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Conform Caiet de sarcini nr. 2993/31.08.2026
Condiții referitoare la contract
Conform Caiet de sarcini nr. 2993/31.08.2026 și Anunț/Invitație de participare nr. 3035/01.09.2026
Condiții de participare
Conform Anunț/Invitație de participare nr. 3035/01.09.2026
Criterii de atribuire
cel mai bun raport calitate-preț
Informații suplimentare
muzeul.banatului@yahoo.com și contact@mnab.ro
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 433,884.29
- Termen limită
- 08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
- Locație
- Timișoara, Timiș
- CPV
- 79952100-3 - Servicii de organizare de evenimente culturale
- Categorie
- Contabilitate & Juridic
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546213
- Tip procedură
- Anexa 2
- Tip contract
- Servicii
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Contabilitate & Juridic în Timișoara
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.