BizzLink
Se încarcă...

Organizare festival „PREHISTORIA”

Autoritate contractantă: MUZEUL NATIONAL AL BANATULUI

„Organizare festival „PREHISTORIA”” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Contabilitate & Juridic, pentru Timișoara, județul Timiș, de către MUZEUL NATIONAL AL BANATULUI. Bugetul estimat este Max: RON 304,958.67. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 08 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Conform Caiet de sarcini nr. 3030/01.09.2026

Condiții referitoare la contract

Conform Caiet de sarcini nr. 3030/01.09.2026 și Anunț/Invitație de participare nr. 3036/01.09.2026

Condiții de participare

Conform Anunț/Invitație de participare nr. 3036/01.09.2026

Criterii de atribuire

cel mai bun raport calitate-preț

Informații suplimentare

muzeul.banatului@yahoo.com sau contact@mnab.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 304,958.67
Termen limită
08 septembrie 2026 (7 zile rămase)
Locație
Timișoara, Timiș
CPV
79953000-9 - Servicii de organizare de festivaluri
Categorie
Contabilitate & Juridic
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546216
Tip procedură
Anexa 2
Tip contract
Servicii
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

Contabilitate & Juridic în Timișoara

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.