BizzLink
Se încarcă...

pachet format din: relee, diode si rezistori

Autoritate contractantă: DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.

„pachet format din: relee, diode si rezistori” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A.. Bugetul estimat este Max: RON 13,460.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

pachet format din :
- Releu de timp 220Vcc 0-2,5 s - dimensiuni maxime releu + priza (LxlxH) 90 x 45 x 100 mm -30 buc (valoare estimata 4500 lei fara tva )
- Releu de timp 220Vcc 1-25 s - dimensiuni maxime releu + priza (LxlxH) 90 x 45 x 100 mm -30 buc (valoare estimata 4500 lei fara tva )
- Releu de timp 110Vcc 0-2,5 s - dimensiuni maxime releu + priza (LxlxH) 90 x 45 x 100 mm-2 buc (valoare estimata 300 lei fara tva )
- Releu de timp 110Vcc 1-25 s - dimensiuni maxime releu + priza (LxlxH) 90 x 45 x 100 mm-2 buc (valoare estimata 300 lei fara tva )
- Dioda D3N10- 120 buc (valoare estimata 600 lei fara tva )
- Rezistor 330Ω 9w – toleranta 5%, dimensiuni aproximative 48 x9.5 x 9.5 mm -50 buc (valoare estimata 60 lei fara tva )
- Releu intermediar 220 Vcc- 10 A -4 contacte comutatoare, dimensiuni maxime (LxlxH) 100 x 60 x110 mm.-30 buc (valoare estimata 3000 lei fara tva )
- Releu intermediar 110 Vcc- 10 A-4 contacte comutatoare, dimensiuni maxime (LxlxH) 100 x 60 x110 mm. -2 buc (valoare estimata 200 lei fara tva )

Condiții referitoare la contract

Termenul de garanție este de 24 de luni de la data recepției produslui, dar nu mai mult de 30 de luni de la livrare, cu condiția respectării instrucțiunilor de transport, montaj, depozitare, exploatare și întreținere. in cazul apariției unor defecte în perioada de garanție, survenite din vina fabricantului sau importatorului, acesta trebuie să asigure înlocuirea produsului în produsului în termen de 48 orede la primirea comunicării în acest sens fără costuri suplimentare pentru achizitor și prelungirea duratei de garanție. Oferta tehnică va conține in mod obligatoriu următoarele documente: a) Fisa tehnică a fiecarui tip de produs ofertat, ce va cuprinde caracteristicilor tehnice garantate, completată și semnată de către ofertant. b) Declarație pe proprie răspundere ca produsele ofertate respectă reglementările tehnice (standarde, normative, acte normative privind calitatea, sănătatea și securitatea în muncă, protecția mediului etc.) în vigoare. Achizitie pe baza de comanda cu plata la 120 zile. Livrarea produselor si facturarea c/val acestora sevor efectua in maxim 5 zile de la data comenzii. Pretul ofertat va fi "franco-depozit beneficiar", va fiexprimat in LEI fara TVA, si va include orice alte taxe sausume reprezentând manipulare si transport pana la beneficiar (depozitul SR Târgoviște, pe Aleea Sinaia nr.5, com. Aninoasa, sat. Viforâta, jud. Dâmbovița). Produsele care la receptia calitativa se constata ca sunt neconforme, se vor inlocui pe cheltuiala furnizorului. Produsele vor fi insotita de certificate de garantie, calitate/conformitate (dupa caz).

Condiții de participare

Nu se accepta oferta partiala, incompleta sau alternativa. Oferta de pret va fi intocmita in ordinea solicitarii din anuntul SICAP (cu pretul detaliat pe fiecare produs in parte si nu va avea mai mult de doua zecimale ), semnata si stampilata. Prin transmiterea ofertei, operatorul economic isi asuma respectarea prevederilor mentionate in campurile "Descriere contract" si "Conditii contract". Oferta vafi transmisa pana la data si ora limita care este specificata in SEAP la adresa de e-mail georgiana.paraschiv@distributie-energie.ro Ofertele transmisa la alta adresa decat cea mentionata s au primite dupa data si ora mentionata in prezentul anunt, nu vor fi luate in considerare

Criterii de atribuire

pretul cel mai scazut

Informații suplimentare

pentru informatii cu caracter tehnic rog contactati Mihai Razvan BARBU Specialist PRAM/SCADA SRTel: 0245 205815 e-mail MIHAIRAZVAN.BARBU@distributie-energie.ro
Pentru alte clarificari contactatiresponsabilul cu achizitiile al SDEE Ploiesti, Georgeta Paraschiv, email: georgiana.paraschiv@distributie-energie.ro

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 13,460.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Cluj-Napoca, Cluj
CPV
31210000-1 - Aparate electrice de comutare sau de protecție a circuitelor electrice
Categorie
Instalații & Reparații
Publicată pe
02 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546343
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 02 septembrie 2026

Instalații & Reparații în Cluj-Napoca

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.