BizzLink
Se încarcă...

Pachet materiale intretinere auto:

Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 01810

„Pachet materiale intretinere auto:” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Renovări & Construcții, pentru Mediaș, județul Sibiu, de către MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 01810. Bugetul estimat este Max: RON 1,744.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Unitatea Militara 01810 Mediais intenționează să achiziționeze un pachet format din 1. Lavetă microfibră pentru șters autovehicule/ sau lavetă piele absorantă- 6 buc: - lichid de frână – 2 l: - Vopsea culoare negru – 2 kg: vopsea verde închis – 2 kg: - diluant – 2 l: perii spălat autovehiculul – 2 buc:- pensule diferite mărimi – 3 buc: - grund gri – 2 kg: - racletă curățat gheață parbriz – 6 buc: - odorizant auto – 40 buc: - spray pornire motor – 1 buc: - soluție anticoroziune ( îndepărtare rugină) – 2 l: - soluție curățare instalație de frâne ( spray) – 2 buc: - șampon auto – 20 l: - soluție pentru curățat geamuri – 5 buc: - soluție pentru degivrare geamuri – 10 buc: - spray degripant, lubrifiant – 2 buc:- antigel roz – 4 l: - antigel verde – 2 l:

Condiții referitoare la contract

TERMEN MAXIM DE LIVRARE/PRESTARE: maxim 5 zile lucratoare de la finalizarea comenzii in SEAP. Transportul produselor la sediul autoritatii contractante va fi gratuit. Plata facturii se va efectua cu ordin de plată în lei prin trezorerie, în termen de maxim 45 de zile de la data comunicării facturii electronice, încărcată de către furnizor prin sistemul național privind factura electronică RO e-factura. În acest sens, operatorul economic declarat câștigător trebuie să dețină cont în trezorerie. Angajamentul legal prin care se va angaja cheltuiala : comandă.

Condiții de participare

Este obligatoriu ofertarea intregului pachet de produse/servicii, oferta care nu conține toate reperele solicitate va fi declarată Neconformă. Oferta va avea valabilitate cel putin 30 de zile de la data limita de transmitere a ofertei. Oferta totală va fi exprimată în LEI fără TVA,. Atenție: Valoarea totală estimată nu poate fi depăsită, Oferta va fi transmisă pe adresa de email: achizitii.um01810@roaf.ro . pana la data limita de depunere oferte specificata in anunt. Achizitia se va finaliza prin intermediul catalogului electronic disponibil in S.E.A.P. In acest sens toti operatorii economici care intentioneaza sa depuna oferta vor fi obligatoriu inscrisi in S.E.A.P. Ofertele depuse de operatori economici care nu sunt inscrisi in SEAP nu vor fi luate in considerare. Astfel, ofertele care nu îndeplinesc condițiile de participare vor fi respinse.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut / ofertă per pachet

Informații suplimentare

OFERTA: În cazul unor oferte care vor prezenta acelaşi preţ, departajarea se va face prin reofertarea propunerii financiare. Se transmite pe adresa de email: achizitii.um01810@roaf.ro . până la data limită de depunere a ofertelor. ATENȚIE!!! Prezentul anunt nu constiutie un angajament de achizitie din partea entitatii contractante. Comunicarea privind rezultatul achiziției se va face doar ofertantului câștigător.. In oferta veti mentiona Contul de trezorerie si codul de identificare fiscala.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,744.00
Termen limită
04 septembrie 2026 (4 zile rămase)
Locație
Mediaș, Sibiu
CPV
39831500-1 - Produse de curățat pentru automobile
Categorie
Renovări & Construcții
Publicată pe
31 august 2026
Număr anunț
ADV1546099
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 31 august 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.