Pachet uleiuri Apavital
Autoritate contractantă: Apavital SA Iasi
„Pachet uleiuri Apavital” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Energie & Apă, pentru Iași, județul Iași, de către Apavital SA Iasi. Bugetul nu este specificat. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 09 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Furnizorul va livra urmatoarele produse:
1. Ulei Lukoil Avantgarde Professional XLA 10W-30 (butoi) - 205 litri
2. Ulei Castrol Edge Prof. LL III Titanium 5W30 (bidon 4 litri) - 160 litri
3. Ulei Eurolub Hydrofluid Utto (butoi) - 418 litri
4. Ulei Eurolub Low Cargo 5W30 (butoi) - 208 litri
5. Vaselina EUROL BLUESTAR GREASE EP 2 (recipient 20 kg) - 180 kg
Condiții referitoare la contract
Termen livrare maxim 10 zile lucratoare in strada Aurel Vlaicu 78A, Iasi. Plata se va efectua cu O.P. in termen de 45 zile de la data primirii facturii si a marfii.
Condiții de participare
Ofertantii vor oferta doar produsele cerute, nu echivalente!
Ofertarea va fi integrala, pentru toate produsele si cantitatile precizate in anunt.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut in conditiile respectarii cerințelor din prezentul anunț
Informații suplimentare
Oferta va fi postata pe SEAP in sectiunea catalog electronic pana la data precizată în anunț, sub denumirea exacta: "Pachet uleiuri Apavital"; totodata o imagine cu anuntul din SEAP (print screen) va fi trimisa pe mail la adresa laurentiu.slatineanu@apavital.ro pina la aceeasi data limita. Mailul va contine datele de identificare ale firmei ofertante, inclusiv CUI.
Alte detalii tehnice pot fi obtinute de la dl. Mihai Rusu, tel. 0733990631.
Informatii privind ofertantul căruia i-a fost atribuita achizitia vor fi disponibile in SEAP secţiunea Cumparari Directe.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Buget nedefinit
- Termen limită
- 09 septembrie 2026 (6 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 09211000-1 - Uleiuri lubrifiante și agenți lubrifianți
- Categorie
- Energie & Apă
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1184934
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.