PIESE AUTOCAMION ROMAN 10215 FA
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA
„PIESE AUTOCAMION ROMAN 10215 FA” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA. Bugetul estimat este Max: RON 1,600.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 03 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Unitatea Militara 02216 Cluj Napoca, realizează un studiu de piaţa în vederea achiziţionării urmatoarelor piese pentru Autocamion Roman 10215FA serie sasiu 55533 an fabricatie 1985 : Termoflot(racitor de ulei) 1buc., garnitura termoflot 1buc., furtun termoflot 1buc.
Condiții referitoare la contract
Plata se va face cu ordin de plata, dupa recepţia bunurilor materiale/serviciilor, in termen de 30 zile, in cont de trezorerie.
Condiții de participare
Termen de inaintare a ofertelor 03.09.2026 orele 12:00. Oferta trebuie să cuprindă propunerea financiară și propunerea tehnica. Bunurile vor fi livrate la Unitatea Militara 02216 str. Traian Mosoiu nr. 29 localitatea Cluj-Napoca, jud. Cluj contact Salanta Alexandru 0745661051.
Criterii de atribuire
Pentru determinarea ofertei celei mai avatajoase, autoritatea contractanta aplică ca si criteriu de atribuire “Preţul cel mai scăzut fara TVA/pachet.
Informații suplimentare
Prezenta nu constituie un angajament ferm de cumparare. Achiziţia se va face în condiţiile în care există fonduri alocate și in cantitatile stabilite ulterior. Informatii suplimentare pot fi obţinute prin formularea unei solicitări la email achizitii02216@forter.ro. Ofertele pot fi înaintate prin email achizitii02216@forter.ro, Tel: 0264 450635 sau la registratura unității. Răspunsurile la solicitările de clarificări vor fi publicate printr-o versiune nouă a prezentului anunt.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,600.00
- Termen limită
- 03 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 34330000-9 - Piese de rezervă pentru vehiculele destinate transportului de mărfuri, camionete și automobile
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1546014
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Transport & Mutări în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.