Piese de schimb pentru echipamente laborator SGA GALATI
Autoritate contractantă: ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD
„Piese de schimb pentru echipamente laborator SGA GALATI” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Iași, județul Iași, de către ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD. Bugetul estimat este Max: RON 19,983.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
A.B.A. Prut Barlad-S.G.A. Galati intentioneaza sa achizitioneze diverse piese de schimb pentru echipamentele din dotarea Laboratorului de calitate a apei SGA GALATI (grafit artificial, produse din plastic, lampi electrice cu incandescenta , consumabile medicale) conform necesarului atasat. Livrarea se va face in Galati, strada Drumul de Centura, nr. 39 B
Condiții referitoare la contract
Plata se va efectua in termen de 30 de zile dupa emiterea facturii fiscale, in cont deschis la Trezorerie
Condiții de participare
Oferta va fi transmisa pe mail la adresa georgiana.balauta@dap.rowater.ro Pretul va fi exprimat in lei fara TVA.Valabilitatea ofertei: 30 de zile.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut.
Informații suplimentare
Informatii suplimentare se pot obtine la adresa de mail georgiana.balauta@dap.rowater.ro , sau la telefon 0236/417963
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 19,983.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Iași, Iași
- CPV
- 34913000-0 - Diverse piese de schimb
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546526
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.