BizzLink
Se încarcă...

Piese de schimb pentru imprimata Lexmark CX 417 de

Autoritate contractantă: SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE

„Piese de schimb pentru imprimata Lexmark CX 417 de” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Sector 1, județul București, de către SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE. Bugetul estimat este Max: RON 1,500.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

Piese de schimb pentru imprimata Lexmark CX 417 de

Condiții referitoare la contract

Achizitie directa pe SEAP

Condiții de participare

Toate piesele vor fi ORIGINALE, noi si vor fi livrate la sediul SRR din Bucuresti in termen de 3 zile lucratoare de la acceptarea achizitiei in SEAP. Plata se va face cu OP in cont de Trezorerie

Criterii de atribuire

Pretul cel mai scazut al ofertei pentru toate produsele solicitate cu toate taxele incluse (inclusiv transport), mai putin TVA

Informații suplimentare

Pentru clarificari va stam la dispozitie la tel: 021/303.12.22. Propunerea tehnica si financiara va fi transmisa prin e-mail: emil.radu@radioromania.ro pana la data limita de depunere a ofertei. Ofeta financiara CASTIGATOARE va fi postata in catalogul electronic din SEAP.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 1,500.00
Termen limită
02 septembrie 2026 (2 zile rămase)
Locație
Sector 1, București
CPV
30125000-1 - Piese și accesorii pentru fotocopiatoare
Categorie
IT & Software
Publicată pe
01 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546139
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 01 septembrie 2026

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.