BizzLink
Se încarcă...

PIESE IT COMUNICATII I.T.P.F. IASI - Septembrie 2026

Autoritate contractantă: Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi

„PIESE IT COMUNICATII I.T.P.F. IASI - Septembrie 2026” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria IT & Software, pentru Iași, județul Iași, de către Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi. Bugetul estimat este Max: RON 8,264.40. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.

Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.

Descriere

PIESE IT COMUNICATII I.T.P.F. IASI - Septembrie 2026, conform necesarului atasat.

Condiții referitoare la contract

Oferta se va face pe toate produsele, oferta va include si transportul la sediul I.T.P.F. Iasi. Ofertantii vor solicita confirmarea primirii. Livrarease va face în maxim 7 zile lucrătoare de la data comenzii.

Condiții de participare

Depunere oferta EXCLUSIV mail la achizitii.itpf.iasi@igpf.ro.

Criterii de atribuire

Prețul cel mai scăzut.

Informații suplimentare

Orice solicitare de clarificare de natura tehnica: Serviciul Comunicații și informatică - 0232-460125 sau email sci.iasi@igpf.ro.

Detalii licitație

Buget estimat
Max: RON 8,264.40
Termen limită
07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
Locație
Iași, Iași
CPV
30237000-9 - Piese și accesorii pentru computere
Categorie
IT & Software
Publicată pe
04 septembrie 2026
Număr anunț
ADV1546758
Tip procedură
Achizitii directe
Tip contract
Furnizare
Monedă
RON

Vezi anunțul pe SEAP

Licitație publicată pe BizzLink

Publicată: 04 septembrie 2026

IT & Software în Iași

BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.