Piese pentru autovehicule
Autoritate contractantă: INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ
„Piese pentru autovehicule” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru județul Cluj, de către INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ. Bugetul estimat este Max: RON 2,889.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 07 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Piese pentru autovehicule, conform solicitarii de oferte atasate
Condiții referitoare la contract
Conform solicitarii de oferte atasate
Condiții de participare
Conform solicitarii de oferte atasate
Criterii de atribuire
Prețul cel mai scăzut
Informații suplimentare
Oferta se va transmite autorității contractante la adresa de e-mail: maria.tutui@cj.politiaromana.ro, până la data de 07.09.2026, ora 12.00, facând referire la numărul ADV al anunțului publicat în SEAP. Ofertele primite după data și ora specificată sau pe alte adrese de e-mail nu vor fi luate în considerare. Rezultatul achiziției va putea fi vizualizat în SEAP la secțiunea Cumpărări directe cu referire la numărul ADV al anunțului.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,889.00
- Termen limită
- 07 septembrie 2026 (3 zile rămase)
- Locație
- Cluj
- CPV
- 34913000-0 - Diverse piese de schimb
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 04 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546673
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 04 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.