Piese pentru autovehicule
Autoritate contractantă: Inspectoratul Judetean de Politie Prahova
„Piese pentru autovehicule” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru județul Prahova, de către Inspectoratul Judetean de Politie Prahova. Bugetul estimat este Max: RON 1,611.57. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
1) CORP CENTRAL TURBINA DACIA LOGAN 0,9 ss. UU1L5220365883562, CILINDREE 898, PUTERE 66 KW, AN FABRICATIE 2020 BUC 2 ;
2) SIMERING ARBORE COTIT (capac distributie) DACIA LOGAN 0,9 ss. UU1L5220365883562, CILINDREE 898, PUTERE 66 KW, AN FABRICATIE 2020 BUC 3 .
Condiții referitoare la contract
Produsele vor fi livrate la sediul IPJ Prahova, in mun Ploiesti, str Vasile Lupu nr 60, în termen de maxim 4 zile de la transmiterea comenzii. Transportul produselor va fi asigurat gratuit de catre furnizor. Plata se va efectua prin OP, in Trezorerie, in max 30 de zile de la data receptiei si primirea facturii.
Condiții de participare
Oferta se va transmite in termenul indicat, pe adresa de e-mail achizitii_ipjph@yahoo.com si va fi valabila 30 de zile de la termenul limita pentru depunerea ofertelor.
Criterii de atribuire
Pretul cel mai scazut/pachet.
Informații suplimentare
Oană Daniel-0244302364
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 1,611.57
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- Prahova
- CPV
- 34320000-6 - Piese de schimb mecanice, altele decât motoare și piese de motoare
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 03 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546599
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 03 septembrie 2026
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.