Piese pentru motoare si generatoare electrice
Autoritate contractantă: C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA
„Piese pentru motoare si generatoare electrice” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Instalații & Reparații, pentru București, județul București, de către C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA. Bugetul estimat este Max: RON 2,000.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 02 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
radiator racire apa U-650 din cupru cu 5 randuri de celule 590X455X65 -2 bucati
Condiții referitoare la contract
Modalitate de plata : OP la 60 de zile
Condiții de participare
Durata de livrare este de 3 zile.
Criterii de atribuire
pretul cel mai scazut
Informații suplimentare
Ofertele se depun utilizand posta electronica la adresele de e-mail: andrei.craciun@cfr.ro pana la data limita specificata in prezentul anunt, toate ofertele primite dupa depasirea termenului prezent in anunt nu se vor lua in considerare.Dupa analizarea documentelor ofertantul care va indeplini conditiile de mai sus mentionate va fi instiintat pentru a se inscrie in Catalogul electronic.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 2,000.00
- Termen limită
- 02 septembrie 2026 (1 zi rămasă)
- Locație
- București, București
- CPV
- 31161000-2 - Piese pentru motoare și generatoare electrice
- Categorie
- Instalații & Reparații
- Publicată pe
- 01 septembrie 2026
- Număr anunț
- ADV1546154
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 01 septembrie 2026
Instalații & Reparații în București
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.