PIESE REVIZIE DUSTER 01220
Autoritate contractantă: MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA
„PIESE REVIZIE DUSTER 01220” este o licitație publică din SEAP listată pe BizzLink în categoria Transport & Mutări, pentru Cluj-Napoca, județul Cluj, de către MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA. Bugetul estimat este Max: RON 770.00. Termenul limită pentru depunerea ofertelor este 04 septembrie 2026. Ofertele se depun pe platforma oficială e-licitatie.ro.
Licitație publică preluată din SEAP (e-licitatie.ro). Ofertele se depun pe platforma oficială SEAP, nu pe BizzLink.
Descriere
Unitatea Militara 02216 Cluj Napoca, realizează un studiu de piaţa în vederea achiziţionării produselor necesare reviziei pentru urmatoarele autospeciale:
Dacia Duster serie sasiu: VF1HJD40066688461 - cartus filtru ulei 1 buc.(152092567R)cartus filtru aer 1 buc.(165467674R) ansamblu filtru combustibil 1buc.(164005420R) Filtru habitaclu 1 buc.(272773151R) .
Dacia Duster serie sasiu: UU1HSDCVG56672279 - Filtru ulei 1 buc.(152085758R) Filtru aer 1 buc.(165467674R) Filtru polen carbon 1buc.(K040DREIS ori 27277315R) Ulei Dacia Oil Plus 5w30 -5L
Condiții referitoare la contract
Plata se va face cu ordin de plata, dupa recepţia bunurilor materiale/serviciilor, in termen de 30 zile, in cont de trezorerie.
Condiții de participare
Termen de inaintare a ofertelor 04.09.2026 orele 12:00. Oferta trebuie să cuprindă propunerea financiară și propunerea tehnica. Bunurile vor fi livrate la Unitatea Militara 01220, strada Simion Barnutiu, nr.91, Localitatea ZALAU, Jud. SALAJ, contact Salistean 0756055149.
Criterii de atribuire
Pentru determinarea ofertei celei mai avatajoase, autoritatea contractanta aplică ca si criteriu de atribuire “Preţul cel mai scăzut fara TVA/pachet.
Informații suplimentare
Prezenta nu constituie un angajament ferm de cumparare. Achiziţia se va face în condiţiile în care există fonduri alocate și in cantitatile stabilite ulterior. Informatii suplimentare pot fi obţinute prin formularea unei solicitări la email achizitii02216@forter.ro. Ofertele pot fi înaintate prin email achizitii02216@forter.ro, Tel: 0264 450635 sau la registratura unității. Răspunsurile la solicitările de clarificări vor fi publicate printr-o versiune nouă a prezentului anunt.
Detalii licitație
- Buget estimat
- Max: RON 770.00
- Termen limită
- 04 septembrie 2026 (5 zile rămase)
- Locație
- Cluj-Napoca, Cluj
- CPV
- 34330000-9 - Piese de rezervă pentru vehiculele destinate transportului de mărfuri, camionete și automobile
- Categorie
- Transport & Mutări
- Publicată pe
- 31 august 2026
- Număr anunț
- ADV1545990
- Tip procedură
- Achizitii directe
- Tip contract
- Furnizare
- Monedă
- RON
Licitație publicată pe BizzLink
Publicată: 31 august 2026
Transport & Mutări în Cluj-Napoca
BizzLink este platforma românească de licitații inverse unde oricine poate cere oferte gratuit, iar companiile și profesioniștii verificați concurează pentru proiect.